Członkowie Klubu

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie 20181215_154124-1024x768.jpg

Prezes – Eligiusz SP5GMN   Skromny, fajny i bardzo pracowity, oddany do wszelkich prac klubowych. W chwilach trudnych zawsze można na niego liczyć. Doskonały konstruktor i organizator.

 

 

 

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie 20181215_161449-1024x768.jpg

SQ7FJQ – Sylwester   Perfekcjonista, stara się i dba o największe szczegóły. Pomocny i bardzo towarzyski, doskonały organizator imprez plenerowych klubowych.

 

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie 20180512_171937-1024x768.jpg

SP5CCK – Marek    Konstruktor, lubi łowić radiowe perełki. Doskonały radiotelegrafista, znawca tematów konstruktorskich i zagadnień radiowych. Łowca dyplomów i gadżetów klubowych. Towarzyski, potrafi dostarczyć kontrowersyjnych tematów, nie można się nudzić w jego towarzystwie. Wspiera wszystkich na autostradzie radiowej.

 

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie 20180512_172709-1024x768.jpg

SP5SSA – Adam    Konstruktor, dusza towarzystwa. Bardzo towarzyski, techniczny doradca oraz organizator. Lubi dłubać, konstruować i nie boi się technicznych wyzwań. Potrafi zainteresować tematem i bardzo ciekawie opowiada różne wydarzenia.

 

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie 20171216_144454-1024x768.jpg

SP5HTW – Eugeniusz    Wybitny konstruktor, doskonały elektronik, dusza towarzystwa. Mentor studentów elektroniki. Żywa historia czasów wojny i świadek zmieniającego się i ewoluującego Grodziska Mazowieckiego, doskonały historyk tego miasta. „Wielki mały człowiek”. Okaz zdrowia, wsparcie dla nas wszystkich zarówno z elektroniki jak i życia codziennego. Chodzący „cosinus Fi”

 

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie wigilia-2016-015-1024x577.jpg

SP5XTR – Tadeusz    Dobry konstruktor, niezastąpiona dusza towarzystwa. Wspiera w trudnych tematach, Lubi kawę…

 

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie 20190616_145453-1024x768.jpg

SP5TBE – Ryszard    Konstruktor, myśli nad nowymi technologiami i rozwiązaniami do Klubu. 24h /dobę wymyśla jakieś rzeczy tylko brak mu rąk by to wszystko zrealizować. Organizator imprez i łowca nowych osobowości do Klubu. Teraz myśli – czy strzeli czy zagada 😉

 

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie 20171216_144657-1024x768.jpg

SP5EB – Marcin    Konstruktor, lubi wyzwania dachowe, wyznaje zasadę „albo ja albo dach”, człowiek dużego gabarytu.. Doskonale się sprawdza w organizowaniu plenerowych wypadów z radiem pod pachą.

SQ5WR – Witek    Doradca rozwiązań imprezowych, Lubi dłubać i konstruować i tworzyć. Wspiera wszystkich we wszystkich sprawach. Osoba ciepła na którą zawsze można liczyć.

 

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie 20181215_154413-1024x768.jpg

SP5TP – Adam   Towarzyskie wsparcie klubu, chętnie pomaga w rozwiązywaniu zagadnień technicznych. Konstruktor i pomysłodawca ciekawych rozwiązań i trudnych przypadków. Dużo słucha i jest chętnie słuchany przez innych.

 

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie DSCF9206-1024x683.jpg

SP5ILO – Andrzej   Fundament naszego klubu. Człowiek który dużo słucha i uwielbiamy go słuchać. Potęga wiedzy technicznej a jednocześnie filar w kształtowaniu kierunków rozwoju klubu. Mistrz telegrafii i zdobywca wielu ciekawych perełek radiowych. Z wielką pokorą podchodzi do każdego rozmówcy, słucha, rozmawia i wspiera. Lubiany i szanowany przez wszystkich, dusza towarzystwa.

 

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie 20190601_120052-1024x768.jpg

SP5AZ – Tomek    Doskonały konstruktor anten radiowych. Nie ma przed nim tajemnic żadna antena. Ciągle robi anteny i je udoskonala. Anteny ma wszędzie – począwszy od dachu po piwnicę. Bez anten nie może żyć. Bardzo towarzyski i doskonałe wsparcie klubu. Jak jest akcja to nie ma mowy by go zabrakło – dojedzie nawet rowerem z anteną na plecach 😉

 

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie DSCF9348-1024x683.jpg

SP5A – Artur    Wesoły i zawsze uśmiechnięty klubowy fotograf. Lubi odpłynąć w poszukiwaniu DX-ów. Wspiera w trudnych chwilach oraz stara się zawsze wspomóc jak tylko potrafi. Aktywnie wspiera imprezy klubowe i zawsze można na niego liczyć.

 

SP5RMC – Andrzej  Konstruktor, doradca, doskonały obserwator. W sytuacjach kryzysowych zawsze można na niego liczyć. Zawsze wspomaga nas w akcjach plenerowych.

 

 

SP5*** – Janek  Członek Klubu, dusza towarzystwa. Gospodarz i nadzorca ruchu osobowego podczas spotkań w Klubie. Sympatyk radia i różnych nowinek technicznych.

 

SP5SG – Szymon   Najmłodszy członek klubu, sympatyk informatyki. Lubi męczyć, psuć i naprawiać  komputery oraz wdrażać ciekawostki do naszego klubu. Przyszły administrator sieci AX-25.

 

SO5BCP – Piotr   Chociaż jeszcze się uczy to posiada wielki zasób wiedzy i doświadczenia z zakresu sztuki operatorskiej. Prowadzi drużynę harcerską i chwilach wolnych stara się pojawiać w klubie. Bierze udział w zawodach radiowych. Dodatkowo strażak w OSP. Doskonały organizator imprez plenerowych. Zawsze pomocny, skromny, pogodny…

 

HF5P – Paweł  Stara się być postacią drugoplanową, lecz to mu raczej nie wychodzi. Doskonały elektronik, informatyk. Ciężko go ustrzelić aparatem fotograficznym ale tu z Witkiem SQ5WR jakoś się udało. Bardzo towarzyski, profesjonalista w każdym calu. Wszystko musi być dopięte na ostatni guzik. Człowiek „skarb” i bardzo go wszyscy cenimy i lubimy. Potrafi odnaleźć się w każdej sytuacji i zjednuje sobie przyjaciół.

 

SP5EID -Edward  Doskonały konstruktor i wspaniały przyjaciel. Zgłębia tajniki budowy anten i propagacji fal radiowych. Ogromne doświadczenie w różnego rodzaju konstrukcjach. Profesjonalista z dokładnością do 0,01mm. Towarzyski, kontaktowy i bardzo pomocny w różnych trudnych sprawach.

 

SP5OBJ – Roman  Konstruktor wielu ciekawych projektów radiowych, doskonały znawca tematyki z zakresu krótkofalarstwa. Bardzo skromny, potrafi zjednać wielu przyjaciół. Elektronik, konstruktor i wspaniały kolega służący wiedzą praktyczną.

SQ5AAN – Piotr

SP5VJJ – Janek

SP5QWJ – Sławek