Prace w Klubie

   Tu uchylimy rąbek tajemnicy jak zmieniał się nasz klub. Staraliśmy się własnym sumptem zrobić coś co by było przyjemne wszystkim.

Wspólnymi siłami, Sylwester SQ7FJQ, Eligiusz SP5GMN oraz Ryszard SP5TBE dokonaliśmy remontu klubu.

Marcin SP5EB wymienił oświetlenie z jarzeniowego na bardziej przyjemne oku. Następnie zainstalował w Klubie Igate APRS który pracuje non-stop zapewniając doskonałe pokrycie terenu. Użytkownicy APRS już nie mają problemu na naszym obszarze.

!

Na pierwszy ogień poszedł Witek SQ5WR z wbijaniem kołków. Tu będzie zamocowany stelaż na którym znajdzie swoje miejsce nasz RPT oraz inne media. Dobrze że nie widać kto te dziury robił.

Następnie z Adamem SP5SSA postanowiliśmy pozbyć się przedłużaczy i założyć gniazda wraz z puszką rozdzielczą. Nowe źródło zasilania było doprowadzone przy okazji prac remontowych w klubie.

Kolega Sylwester SQ7FJQ wykonał bardzo profesjonalnie regał wnękowy.  Chwilowo umieściliśmy w nim ICOM 5100 oraz inne akcesoria.

!

Następnym udogodnieniem dla wszystkich użytkowników SR5GM jest uruchomiona pogodynka. Co godzinę słychać nadawany komunikat pogodowy. Pomysłodawcą i twórcą tego dobrodziejstwa jest Ryszard SP5TBE. Obecnie główkuje jak dopracować alerty pogodowe zagrożeń. Tak wygląda wstępny