Spotkanie na Stawach Walczewskiego

W sobotę 25 czerwca odbyło się pierwsze plenerowe spotkanie członków naszego klubu. Po długiej covidowej naszej rozłące w końcu doszło do spotkania się. Nie brakło tematów, grillowej kiełbasy oraz innych smakołyków. Jak wiadomo członkowie klubu wiele mieli sobie do opowiadania, więc żony zajęły się bufetem. Wyrozumiałe żony nie przeszkadzały mężom – miały swoje tematy do omówienia. Oczywiście nie zabrakło radia i osprzętu radiowego. Przeprowadzono kilka fajnych łączności. Z władzami ośrodka rekreacyjno-sportowego ustaliliśmy iż będziemy tam częściej się spotykać by pokazać że wszyscy są zainteresowani promocją naszego miasta. Turyści i goście będący na terenie ośrodka wykazywali zainteresowanie. Przed naszym miejscem radiowo – wypoczynkowym Paweł HF5P zainstalował telebim gdzie wyświetlana była prezentacja Klubu SP5PMU oraz naszych akcji. Późnym wieczorem niestety doszło do naszej ewakuacji z terenu ośrodka.

Author: SP5TBE